Kontakta oss

Kan vi hjälpa dig och din restaurangverksamhet?
Kontakta oss!

Adress

Björkhagsgatan 9
531 40 Lidköping

Telefon

Tel: 0510-30 10 40

E-Post

info@skaragross.se

Kontaktuppgifter

Våra medarbetare

Du är alltid varmt välkommen att kontakta någon av oss om du har frågor om leveranser, beställningar eller vårt sortiment. Våra kontaktuppgifter finner du här nedan.

Gabriel Özbek

VD

gabriel@skaragross.se

+46510-30 10 41

Tomas Özbek

Vice VD

tomas@skaragross.se

+46510-30 10 42

Jonas Andersson

Ekonomi/Löner

jonas@skaragross.se

+46510-42 66 40

Aline Tarabay

Ekonomiassistent

aline@skaragross.se

+46510-30 10 46

Marcus Edström

Innesälj/Inköp

marcus@skaragross.se

+46510-30 10 43

Brittmarie Sandén

Innesälj

brittmarie@skaragross.se

+46510-30 10 49

Youssef Tarabay

Innesälj

youssef@skaragross.se

+46510-30 10 47

Malin Andersson

Lagerchef

malin@skaragross.se